November 18 2017 02:24:56
Navigace
Návštěvnost
TOPlist
Team Speak 3

IP: ts.fragshot.cz:17091
Seznam lig
Hledají soupeře
Momentálně nehledá nikdo soupeře
PGL: oskar jede na Major, Zero a STYKO nikoliv
ZprávyUž jen necelý měsíc a bude tu nejvýznamnější herní turnaj tohoto léta. PGL Major Krakow ale stále nezná finální seznam účastníků. O tom se rozhodne už tento víkend.
eXtatus bez ztráty mapy v kvalifikaci
HryDne 8. - 10. září se utká dvanáct týmů na offline turnaji Cross Border Esport 2017 o prizepool ve výši patnáct tisíc dolarů. Celá akce se uskuteční v Dánsku ve městě Sønderborg.
Nová sestava Necroraisers
HryJak se píše na Playzone.cz - NecroRaisers se tuto sezónu trápí, nepodávájí nikterak dobré výkony a rozhodně na tom nese vinu i nestabilita jejich sestav. Do sézony vstoupili se sestavou vedenou kapitánem Honzou "flex" Ehrlichlichom. Tým ovšem nebyl úspěšný, takže ji byl flex nucen rozpustit. Hitpoint Masters za ně dohrávala stand-in sestava z dvaceti různých hráčů. Teď už však představují novou sestavu, která opravdu patří do rodiny nejstarší středoevropské esport organizace.
Problém s registrací
ChybyDnes jsem zjistil, že nebylo možné se registrovat zde na webu. Chvíli jsem hledal čím to bylo a nakonec to bylo chybným souborem "robots.txt", který jsem opravil a vše jde jak má. Můžete se registrovat.
PGL: EnVyUs bez Majoru
HryPGL Major v Krakowě se nezadržitelně blíží a dělí nás od něj jen dvě herní kvalifikace. Jako první z nich je evropský Minor kde v akci uvidíme i francouzské EnVyUs.

Oproti svým americkým, CIS a asijským klonům, se v Evropě bude hrát nejen o padesát tisíc dolarů, ale taktéž hned o tři místa v uzavřené PGL Major kvalifikaci! O tyto pozice bude bojovat pouze osm týmů, tudíž šance jsou pro každého veliké. Největšími favority jsou ovšem EnVyUs, Dignitas a němečtí BIG. Kromě nich v tomto turnaji uvidíme ještě Ballistix, což je švédská sestava Fnatic Academy, finské iGame.com, polské KINGUIN a dva evropské mixy Penta eSports a LDLC. Výběr je to opravdu pozoruhodný, můžeme připomenout, že v online části této kvalifikace, se do Bukurešti nepodařilo dostat třeba týmům Heroic, Ninjas in Pyjamas nebo Space Soldiers.
Nový vzhled a pár informací
ZprávyNějakou dobu jsme měli formát stránky v HTML. Nebyla s tím práce, žádné větší obtíže s menšími přeměnami, ale pořád nám chybělo něco jako menší komunity, chat box, fórum, kde se bude něco probírat, nebo budeme moci z něčím poradit, popř. vy - navrhovat co zlepšit se společností Fragshot.cz

Proto jsme udělali menší razantní krok a přešli jsme na PHP-Fusion. Není to nic těžkého a ani originálního, ale přinese nám to zase pár menších výhod.
Přihlášení
Jméno

Heslo



Nejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 30
Nejnovější člen: Thrift2555
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

21-06-2017 20:51
Zkouška chatu Úsměv