November 18 2017 02:21:59
Navigace
Návštěvnost
TOPlist
PGL: EnVyUs bez Majoru
HryOproti svým americkým, CIS a asijským klonům, se v Evropě bude hrát nejen o padesát tisíc dolarů, ale taktéž hned o tři místa v uzavřené PGL Major kvalifikaci! O tyto pozice bude bojovat pouze osm týmů, tudíž šance jsou pro každého veliké. Největšími favority jsou ovšem EnVyUs, Dignitas a němečtí BIG. Kromě nich v tomto turnaji uvidíme ještě Ballistix, což je švédská sestava Fnatic Academy, finské iGame.com, polské KINGUIN a dva evropské mixy Penta eSports a LDLC. Výběr je to opravdu pozoruhodný, můžeme připomenout, že v online části této kvalifikace, se do Bukurešti nepodařilo dostat třeba týmům Heroic, Ninjas in Pyjamas nebo Space Soldiers.

Formát turnaje se opakuje jako v posledních třech případech. Osm týmů bylo rozřazeno do dvou skupin, ve kterých se bude hrát GSL formátem, kdy pro postup do play off stačí týmu dvě výhry. Playoff se následovně bude hrát systémem double elimination BO3.Skupinová fáze

Ve skupině A na sebe narazí švédští Ballistix, KINGUIN, BIG a EnVyUs. Papírovým favoritem této skupiny jsou EnVyUs, kteří mají za sebou úspěšný turnaj ESL Pro League Finals 5. V americkém Dallasu se tým dokázal prodrat do play off, nakonec ale brali dělené páté místo. BIG naopak zazářili na finále jarní sezóny ESL Meisterschaft, když porazili tým Alternate aTTax a PANTHERS.

Ballistix, aka FNATIC Academy a KINGUIN jsme mohli vidět na GeForce Cupu v polské Wroclavy. Oba týmy pak obstojně prokazují svůj um i na mnoha online turnajích, nicméně papírově patří mezi spodní týmy tabulky a jejich postup by tak měl být překvapením.

Ve druhé skupině pak uvidíme druhého největšího favorita na postup, evropský mix odpadlíků Team Dignitas. Vedle nich se o postup poperou LDLC, Penta a finští iGame.com. Pokud bychom si mohli vsadit, kdo postoupí dále, ukázali bychom na evropský mix LDLC vedený veteránskou dvojicí Maniac-Ex6TenZ. Právě oni by si mohli po dlouhé době zahrát v kvalifikaci o Major. Švýcarský Maniac hrál naposledy na Majoru v roce 2015, jeho belgický kolega pak dokonce v roce 2014.

Pentu jsme mohli vidět před několika dny v Praze a samotný trenér uznal, že kluci nehráli to co měli, protože se šetří na tuto kvalifikaci. My jim tak držíme palce, aby ukázali, co v nich je.

Konečné pořadí

1. místo - $30,000 + slot v uzavřené kvalifikaci
2. místo - $15,000 + slot v uzavřené kvalifikaci
3. místo - $5,000 + slot v uzavřené kvalifikaci
4. místo -
5. místo - {#Francie} LDLC, {#Švédsko} Ballistix
7. místo - {#Polsko} Kinguin, {#Finsko} iGame


(Zdroj: playzone.cz )
Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Výborné Výborné 0% [Žádné hlasy]
Chvalitebné Chvalitebné 0% [Žádné hlasy]
Dobré Dobré 100% [1 Hlas]
Dostačující Dostačující 0% [Žádné hlasy]
Nedostačující Nedostačující 0% [Žádné hlasy]
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 30
Nejnovější člen: Thrift2555
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

21-06-2017 20:51
Zkouška chatu Úsměv